ELTAR wyłączny przedstawiciel targów SAIE3 2014 w Bolonii!

ELTAR jako wieloletni, doświadczony organizator udziału polskich firm na targach na całym świecie oraz wyłączny przedstawiciel targów w Bolonii serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji międzynarodowych targów budowlanych poświęconych branży stolarki okiennej i drzwiowej SAIE3 2014.

Targi SAIE3 są okazją do nawiązania nowych oraz umocnienia istniejących kontaktów z włoskimi partnerami handlowymi oraz dystrybutorami. To doskonała platforma targowa do prezentacji swoich produktów, technologii i innowacji na rynku włoskim. SAIE3 to także ogromna szansa dla producentów branży stolarki otworowej na zwiększenie rozpoznawalności polskiej marki w Europie.

SAIE3 będące odpowiedzią na potrzeby dzisiejszego światowego rynku konstruktorów, projektantów, architektów, wykonawców oraz inwestorów i użytkowników produktów finalnych w roku 2013 odwiedziło ponad 80 000 zwiedzających, a 276 wystawców z całego świata wzięło w nich udział.

Rynek włoski jest bardzo perspektywicznym i atrakcyjnym kierunkiem dla polskich przedsiębiorców z branży stolarki otworowej co potwierdza bardzo duże zainteresowanie polskimi produktami na dwóch ostatnich edycjach targów

MADE expo w Mediolanie, gdzie organizatorem wystąpień polskich firm była również firma ELTAR.

Targi w Bolonii stanowią kolejną możliwość zaprezentowania polskich produktów na rynku włoskim w roku, w którym nie odbywają się targi MADE expo w Mediolanie.

W przypadku Państwa zainteresowania prosimy o bezpośredni kontakt z biurem ELTAR z Panią Justyną Mrożewską tel. +48/226173323 lub +48/226172555, e-mail: biuro@eltar-targi.com.pl.