Prezentacja Oferty

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA UDZIAŁU FIRM W TARGACH MIĘDZYNARODOWYCH

Oferujemy kompleksową organizację udziału naszych Klientów w targach w kraju i za granicą, świadcząc usługi obejmujące m.in.:

  • dzierżawę powierzchni wystawienniczej,
  • negocjowanie korzystnych lokalizacji stoisk targowych
  • umieszczanie wpisów w katalogu targowym, rejestrowanie danych wystawców, prowadzenie dokumentacji dot. udziału w targach
  • zamawianie usług technicznych (m.in. podłączenia prądu, podłączenia wody, sprzątanie stoiska, podwieszenia konstrukcji graficznych)

PROJEKTOWANIE I ZABUDOWA STOISK TARGOWYCH

Wykonujemy projekty i zabudowę stoisk, zważając na potrzeby naszych Klientów i sugerując najlepsze architektoniczno-techniczne rozwiązania. Do projektowania i budowy stoisk wykorzystujemy nowoczesne technologie. Śledząc trendy panujące na rynku, stale poszerzamy naszą ofertę, zapewniając o solidnym i terminowym wykonaniu.

Wierzymy, że stoisko ma być pomocną wizytówką w rozwoju strategii marketingowej naszych Klientów. Realizujemy indywidualne stoiska oraz zbiorowe ekspozycje targowe z wykorzystaniem własnego zaplecza technicznego: profesjonalnych ekip technicznych, stolarni i magazynu, materiałów i wyposażenia stoisk o wysokim standardzie.

WYŁĄCZNE PRZEDSTAWICIELSTWA TOWARZYSTW TARGOWYCH

Posiadamy szerokie kontakty z renomowanymi zagranicznymi towarzystwami targowymi, instytucjami, które zaufały nam powierzając wyłączne przedstawicielstwa licznych targów na terytorium Polski: Gulfood, Gulfood Manufacturing w Dubaju, Africa’s Big 7 w Johannesburgu, cykl FOOD & HOTEL, które odbywają się na obszarze Dalekiego Wschodu (Chiny i Korea Południowa) oraz Azji Południowo-Wschodniej (Indie, Indonezja, Wietnam, Malezja, Myanmar, Tajlandia, Singapur)

DORADZTWO W WYBORZE RYNKÓW PERSPEKTYWICZNYCH

Oferujemy pomoc przy wyborze rynków perspektywicznych. Na podstawie wieloletniego doświadczenia, znajomości specyfiki rynków oraz poszczególnych targów, chętnie wspieramy naszych Klientów i doradzamy przy tworzeniu strategii ekspansji zagranicznej.