FHA 2022

Zapraszamy do udziału w targach FHA FOOD AND BEVERAGE ASIA w Singapurze, które decyzją dyrekcji targów odbędą się w terminie 05-08.09.2022

Singapur stopniowo otwiera swoje granice, aby umożliwić bezpieczne podróże służbowe dla międzynarodowych odwiedzających, w tym poprzez organizację zielonych pasów. Dyrekcja Targów  ściśle współpracuje również z władzami Singapuru nad odrębnymi ustaleniami w celu ułatwienia podróży dla  profesjonalistów zainteresowanych odwiedzeniem targów FHA ASIA. 
Jako wyłączny przedstawiciel targów FHA w Singapurze, ELTAR Sp. z o.o. dysponuje jeszcze wolną powierzchnią wystawienniczą w ramach polskiej ekspozycji grupowej.

 Targi FHA odbywają się w cyklu dwuletnim i cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród wystawców z całego świata., w tym również z Polski.

 Podczas edycji w 2018 roku polska ekspozycja  zajmowała powierzchnie ponad 300 m.kw.

Jest to największa tego typu impreza na terenie  Azji Południowo-Wschodniej i jednaz największych na świecie. Od 2022 roku jedna olbrzymia impreza targowa zostanie podzielona na 2 dedykowane wydarzenia: FHA Food & Beverage Asia (05-08.09.2022) oraz FHA HoReCa Asia (25-28.10.2022)