Gulfood 2015

W dniach 08-12.02.2015 odbyły się targi GULFOOD’ 2015 w Dubaju.  ELTAR jako wyłączny przedstawiciel tych targów w Polsce po raz kolejny zorganizował grupową ekspozycję firm.
Była to największa od 8 lat wystawa z udziałem polskich firm na tyc13h targach.  W ramach polskiej ekspozycji w roku 2015 udział wzięło 70 firm na łącznej powierzchni 540 m2. Ekspozycja zorganizowana była w dwóch halach Sheikh Saeed oraz Zabeel Pavilion.
Zorganizowaną przez ELTAR narodową ekspozycję w hali Sheiks Saeed odwiedził Minister Tadeusz Nalewajk wraz z Ambasadorem RP w Abu Dahbi p. Profersorem Adamem Krzymowskiem, przedstawicielami MRiRW i innych Instytucji.
W opinii wystawców udział w targach był bardzo udany. Poniżej kilka opini:
**********************************************************************************
Witam serdecznie Panią Prezes,
W imieniu firmy Activ chciałabym przekazać  podziękowania  za profesjonalną organizację  naszego stoiska na targach Gulfood 2015 w Dubaju.
Dziękuję też za miła obsługę i troskę pracowników firmy Eltar  podczas trwania targów.
Z wyrazami szacunku
ACTIV Sp z o.o.
**********************************************************************************
Witam Panią Prezes
w imieniu swoim oraz współpracowników firmy PILOT chciałabym ponownie serdecznie podziękować za pomoc techniczną i wsparcie personalne na targach Gulfood 2015.
Targi te są dla nas bardzo istotne i wnoszą dla nas każdego roku, co raz więcej nowych kontaktów biznesowych a także wzmacniają już istniejące relacje z przedstawicielami branży FMCG na Bliskim Wschodzie.
Międzynarodowy rozgłos tych targów pozwala nam rozwijać naszą działalność oraz umacniać pozycję na rynku międzynarodowym.
Dziękujemy również za wspaniały serwis oraz udostępnienie nam możliwości wystawiania się z Państwem na innych targach tj. Anuga czy ISM Cologne, Paris, Szanghai. Mamy nadzieję że nasza współpraca będzie kontynuowana w równie milej i profesjonalnej atmosferze.
Życzymy Pani oraz pracownikom firmy ELTAR jak największych sukcesów.
Z pozdrowieniami
**********************************************************************************