IRAN agrofood 2018

iran agrofood 2018
Teheran, Iran, 29.06-02.07.2018 – NOWY TERMIN TARGÓW!!!

Szanowni Państwo,
ELTAR, jako doświadczony organizator polskich wystąpień na targach i wystawach za granicą, serdecznie zaprasza do udziału w targach iran agrofood 2018, które odbędą się w dniach 24-27.06.2018 w Teheranie. ELTAR jest wyłącznym przedstawicielem tych targów w Polsce, podobnie jak agrofood Ethiopia, agrofood Nigeria oraz agrofood West Africa (Ghana).
Iran jest głównym partnerem gospodarczym Polski na obszarze Bliskiego Wschodu. Jest też jednym z najstabilniejszych i najbezpieczniejszych państw regionu, a także ważnym krajem tranzytowym. Zniesienie sankcji gospodarczych w styczniu 2016 zmienia całkowicie pozycję strategiczną tego kraju i stwarza zupełnie nowe możliwość dla polskich eksporterów produktów spożywczych. Nie dotyczy to tylko Iranu, ale także innych krajów regionu (Afganistan, Pakistan, Indie), gdzie Persowie od dawna są obecni dzięki swoim umiejętnością handlowym i gospodarczym.
Iran ma 80 mln mieszkańców i jest drugim pod względem liczby ludności krajem Bliskiego Wschodu (po Egipcie), a w jego zasięgu oddziaływania znajduje się kolejne 320 mln. Ponad 60% społeczeństwa to ludzie poniżej 30 roku życia, klasa średnia jest dobrze wykształcona i ma coraz większe aspiracje. Są bardzo otwarci na produkty Zachodnie, gdyż duże znaczenie ma dla nich marka i przeświadczenie, że produkty zagraniczne są lepszej jakości, niż rodzime. Polska i jej produkty są tutaj utożsamiane z rzetelnością i dobrą jakością.
W ramach targów iran agrofood odbywają się cztery wystawy branżowe:
• iran agro (maszyny rolnicze, nasiona i ziarna, pestycydy i nawozy, ogrodnictwo, pasze)
• iran food + bev tech (przetwórstwo i pakowanie produktów spożywczych i składników żywności)
• iran food + hospitality (pieczywo, produkty mleczne, napoje, świeże produkty, mrożonki, zdrowa i organiczna żywność, produkty mięsne, przekąski, lody, słodycze, wyposażenie kuchni, restauracji i hoteli)
• iran food ingredients (aromaty, ekstrakty, poprawiacze smaków, witaminy, przyprawy, zioła, sosy, konserwanty, proszki)
Na zeszłorocznej, 24 edycji targów, wystawiało się ponad 1405 wystawców z 39 krajów, w tym także z Polski. Imprezę odwiedziło ponad 40 tys. zwiedzających.
Zachęcamy do pilnego zgłoszenia udziału, zapewniającego korzystną lokalizację w ramach polskiej ekspozycji.