Konferencja – TARGI SPOŻYWCZE W AZJI – Możliwości promocji polskich produktów na wybranych rynkach azjatyckich,

 ALLWORD EXHIBITIONS

oraz

ELTAR

jako wyłączny przedstawiciel w Polsce

mają zaszczyt zaprosić Szanownych Państwa na konferencję

TARGI SPOŻYWCZE W AZJI –

Możliwości promocji polskich produktów na wybranych rynkach azjatyckich,

która odbędzie się

dnia 21 kwietnia 2016 (czwartek), w godzinach 11:00-14:00,

w Hotelu Novotel Warszawa Centrum, przy ul.  Marszalkowskiej 94/98, w Sali Orchidea.

Konferencja będzie doskonałą okazją, by zapoznać się z możliwościami promocji polskich firm i ich produktów w Azji oraz uzyskania dofinansowania udziału w targach na wybranych rynkach.

 Udział małych i średnich firm w targach w Chinach, Malezji, Singapurze oraz Wietnamie objęty jest wysokim dofinansowaniem w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjny Rozwój na lata 2014-2020 (poddziałanie 3.3.3).

Po konferencji zapraszamy na lunch.

ALLWORLD EXHIBITIONS oraz ELTAR, jako wyłączny przedstawiciel w Polsce, serdecznie zapraszają na prezentację oferty międzynarodowych targów spożywczych z serii Food and Hotel, które organizowane są na Dalekim Wschodzie i w Azji Południowo-Wschodniej.

Wśród wybranych rynków są:

  • Chiny (Szanghaj, Hong Kong) • Mjanma (Yangon) • Indonezja (Dżakarta, Bali) • Singapur • Korea Południowa (Seul) • Tajlandia (Bangkok) • Malezja (Kuala Lumpur, Penang) • Wietnam (Ho Chi Minh)

Konferencja będzie doskonałą okazją do zapoznania się z możliwościami promocji polskich firm na różnorodnym rynku azjatyckim.

Zarówno cały obszar, jak i poszczególne kraje to ogromny i perspektywiczny rynek zbytu dla polskich produktów spożywczych, których jakość i wysokie walory mogą być promowane w ramach targów spożywczych Food and Hotel

Podczas prezentacji przedstawiciele z ALLWORLD EXHIBITIONS, instytucji publicznych oraz ELTAR zaprezentują:

  • ważne informacje na temat poszczególnych rynków azjatyckich;
  • charakterystykę targów organizowanych w ww. krajach;
  • możliwości dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjny Rozwój na lata 2014-2020.

ALLWORLD EXHIBITIONS to działające od 50 lat stowarzyszenie firm organizujących targi. Posiada ponad 50 biur na całym świecie i aktywnie współpracuje z lokalnymi organizacjami i rządami, dzięki czemu może się pochwalić tysiącami wypromowanych firm w ramach swoich imprez targowych. Wiele z nich to imprezy dla branży spożywczej, która stanowi jeden z kluczowych obszarów działalności ALLWORLD EXHIBITIONS.

ELTAR jest firmą wystawienniczą z 20-letnim doświadczeniem zajmującą się kompleksową organizacją wystąpień polskich firm na targach w kraju i za granicą. Jesteśmy obecni na najważniejszych wydarzeniach branży spożywczej na świecie jak ANUGA, SIAL Paris, PLMA Amsterdam. ELTAR jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce targów Gulfood, Speciality Food Festival oraz SEAFEX w Dubaju, ALLWORLD EXHIBITIONS oraz AFRICA’S BIG SEVEN w Johannesburgu.

RSVP

Sylwia Siwek lub P. Konrad Bieniek, ELTAR

Phone. +48 22 /6173323, 6172555

e-mail: biuro@eltar-targi.com.pl

Bez tytułu3