Korzystne lokalizacje na targach PLMA 2022!!!

Firma wystawiennicza ELTAR – doświadczony organizator polskich wystąpień na zagranicznych targach i wystawach serdecznie zaprasza Państwa do udziału w targach PLMA 2022 w Amsterdamie, które odbędą się w terminie 31.05-01.06.2022 na której posiadamy korzystne lokalizacje w prestiżowej hali EUROPA HALL.

Targi PLMA – WORLD OF PRIVATE LABEL jest to prestiżowa i najważniejsza impreza targowa dla producentów i odbiorców hurtowych z całego świata, którzy działają pod własną marką.

Private Label Manufacturers Association (PLMA) – organizator targów „World of Private Label” zrzesza ponad 3.500 producentów i dostawców. Uczestnikami targów są producenci żywności oraz produktów nieżywnościowych: chemia gospodarcza, kosmetyki, artykuły higieniczne, toaletowe, artykuły gospodarstwa domowego.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną ostatnia, stacjonarna edycja targów miała miejsce w 2019r. Uczestniczyło w niej ponad 2700 wystawców reprezentujących 71 krajów z całego świata. W roku 2019 w ciągu dwóch dni targi odwiedziło ponad 16.300 profesjonalnych kupujących z 122 krajów.

Targi PLMA są wyspecjalizowaną imprezą wystawienniczą, która skierowana jest do osób ściśle związanych z produkcją i handlem „Private Label”. Tym samym zwiedzający to profesjonaliści poszukujący efektywnych kontaktów handlowych.