PROJECT QATAR 2015

ELTAR jako wieloletni, doświadczony organizator udziału polskich firm na targach na całym świecie oraz wyłączny przedstawiciel targów PROJECT QATAR w Doha, Katar serdecznie zaprasza do udziału w 12 edycji tych międzynarodowych targów, poświęconych szeroko pojętej branży budowlanej.
Targi PROJECT QATAR to jedne z najstarszych i największych targów budowlanych organizowanych od przeszło 10 lat nad Zatoką Perską. To doskonała platforma do prezentacji swoich produktów, technologii i innowacji na rynkach arabskich. Bezpośredni kontakt, rozmowa oraz regularna obecność przedstawicieli firmy jest jednym z kluczy do sukcesu zdobycia i nawiązania kontaktów handlowych oraz budowaniu relacji businessowych firmy z lokalnymi partnerami.
Targi PROJECT QATAR to ogromna szansa dla producentów branży budowlanej na zaistnienie na rynku katarskim oraz sąsiednich rynkach arabskich.
Dynamicznie rozwijająca się gospodarka tego najbogatszego kraju na świecie daje ogromne możliwości realizacji przedsięwzięć biznesowych. W państwie Katar realizuje się znane na cały świat megaprojekty budowlane, które mają za zadanie modernizować kraj i kreować nową, ambitną rzeczywistość co jest celem przyjętego przez rząd planu pod nazwą „Narodowa Wizja Kataru 2030”.
Ponadto realizacja przez Katar Mistrzostw Świata w piłce nożnej WorldCup 2022 związana jest z ogromną liczbą inwestycji i zwiększonym zapotrzebowaniem na produkty wszystkich sektorów branży budowlanej.
Planowane są budowy 9 nowych stadionów, całkowita rewitalizacja 3 istniejących obiektów sportowych, kilkudziesięciu hoteli, infrastruktury drogowej, komunikacji miejskiej, apartamentów mieszkalnych, kompleksowe budowy nowych dzielnic miasta Doha ze szkołami i szpitalami włącznie.
Łącznie planowany budżet na inwestycje wynosi prawie 230 mld dolarów.
Dodatkowe inwestycje nad Zatoką Perską dotyczą przygotowań do Światowej Wystawy EXPO 2020 w pobliskich Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
PROJECT QATAR jest odpowiedzią na potrzeby dzisiejszego światowego rynku konstruktorów, projektantów, architektów, wykonawców oraz agentów, inwestorów i użytkowników produktów finalnych.
W roku 2014 targi odwiedziło ponad 45 000 zwiedzających, a udział wzięło 2 089 wystawców z całego świata.
Targi odwiedzają profesjonaliści i ludzie z branży z takich krajów, jak: Indie, Maroko, Palestyna, Pakistan, Kuwejt, Irak, Jordania, Tajwan, Tajlandia, Turcja, Jemen, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Libia.
W narodowych pawilonach obecni byli wystawcy z krajów europejskich: Francji, Niemiec, Portugalii, Hiszpanii, Włoszech, Rumnii, Grecji oraz Kanady czy Indii.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu z ELTAR w celu omówienia szczegółów udziału w targach!